Pigiausi skrydžiai į Helsinkį iš artimų oro uostų

Pigūs skrydžiai į Helsinkį


Helsinkis – įdomus miestas, traukiantis turistus savo lankytinomis vietomis, jaukiu triukšmu, architektūriniu ir istoriniu paveldu, kraštovaizdžiu. Jeigu norite susipažinti su Suomijos sostine, iš anksto susiplanuokite savo atostogas ir nusipirkite pigius lėktuvo bilietus. Prieš keliaudami pasidomėkite Helsinkio lankytinomis vietomis, nuspręskite kurias aplankysite ir pasižymėkite jas žemėlapyje – tokiu būdu susiorientuosite daug greičiau.

Pigūs skrydžiai į Helsinkį

Pigiausi skrydžiai į Helsinkį yra vykdomi iš įvairių lokacijų: VilniausKauno bei Latvijos sostinės Rygos. Rygą kiekvienas gali pasiekti labai nesunkiai. Tai vos keturios valandos keliaujant autobusu iš Lietuvos, o mašina, tikriausiai, Rygos oro uostą pasieksite dar greičiau. Pigūs skrydžiai į Helsinkį iš Rygos ar į ją bus tada, jeigu pirksite bilietus iki kelionės pradžios likus bent jau pusei metų.
Pigiausi skrydžiai į Helsinkį būna tada, kai skrydžių bendrovės paskelbia įvairias akcijas. Kartais bilietai parduodami vos už 1 eurą, todėl žmonės skuba juos kuo greičiau išpirkti. Vis dėlto, jeigu randate skrydžiui į Helsinkį akciją, paskubėkite ir pamatykite Suomijos sostinę investavę į tai minimaliai.

Linkime gerų atostogų ir malonaus skrydžio.

Helsinkio Oro uostai
  • Vantaa oro uostas HEL
  • Helsinki-Malmi oro uostas HEM