Pigiausi skrydžiai į Helsinkį iš artimų oro uostų

Helsinkio oro uostas


Suomija – įdomi šalis, pasižyminti išskirtiniais miestai, dideliais turistų srautais, unikaliu kraštovaizdžiu. Jeigu pasirinkote šią šalį savo atostogų objektu, būtinai aplankykite jos sostinę. Suomijos sostinė Helsinkis turi daug gražių lankytinų vietų, muziejų, architektūrinių pastatų ir istorinio paveldo, kuris vilioja žmones. Vos susiplanavę kelionę įHelsinkį, pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais ir iš anksto susipažinkite su oro uostu, kuris jus priims.

Oro uostas Helsinkyje

Helsinkio oro uostas – kitaip vadinamas Helsinki-Vantaa Airport. Šis Helsinkio oro uostas yra tarptautinis, kasmet aptarnaujantis milijonus žmonių, kurie į jį ne tik atskrenda, bet ir pasirenka tarpine stotele, skrisdami į kitas pasaulio šalis. Jisai įsikūręs prie miesto Vantaa, todėl turi Vantos oro uosto pavadinimą. Nuo Helsinkio oro uostas nėra labai netoli, todėl miesto centrą pasiekti tikrai nebus sunku. Helsinkio oro uosto tvarkaraštis yra patalpintas internete, todėl jeigu jus tai domina, susirasite visai nesunkiai.

Iš oro uosto nuvažiuoti į Suomijos sostinės centrą galėsite labai lengvai. Iš jo važiuoja viešasis transportas, taip pat galite Helsinkį pasiekti taksi. Važiuojant taksi sutaupysite laiko, kelionė bus žymiai malonesnė ir patogesnė, nei važiuojant autobusu. Visgi, pasirinkus taksi paslaugas, iš anksto nusiteikite, kad reikės sumokėti nemažai pinigų.

Helsinkio oro uosto adresas: 01531 Vantaa, Suomija.

Helsinkio Oro uostai
  • Vantaa oro uostas HEL
  • Helsinki-Malmi oro uostas HEM