Pigiausi skrydžiai į Helsinkį iš artimų oro uostų

Skrydžiai į Helsinkį


Helsinkis – turistų mėgstamas miestas. Nuo Lietuvos jis nėra labai toli, tačiau pakankamai, kad kiekvienas keliautojas pasijustų visiškai kitokiame pasaulyje. Jeigu planuojate savo kelionę į Suomijos sostinę, iš anksto įsigykite pigius lėktuvo bilietus ir mėgaukitės atostogomis su šeima, draugų kompanija arba tiesiog vieni.

Skrydžiai į Helsinkį iš Lietuvos yra vykdomi iš 3 lokacijų: (VilniausKauno bei Palangos) oro uostų. Taip pat rekomenduojame rinktis skrydžius iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uosto, į kurį reguliariai kursuoja autobusai. Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 km.

Tiesioginiai skrydžiai
Tiesioginiai skrydžiai į Helsinkį yra vykdomi iš Vilniaus. Helsinkis nuo Lietuvos sostinės Vilniaus yra nutolęs 610.36 kilometrus, todėl skrydis neprailgs ir labai greitai galėsite mėgautis pasiekę savo kelionės tikslą.

Paskutinės minutės skrydžiai į Helsinkį
Paskutinės minutės arba labai pigių bilietų į Helsinkį įsigyti, dažniausiai, galėsite oro linijų bendrovėms paskelbus įvairias akcijas bei specialius pasiūlymus. Dėka konkurencinės pigių skrydžių bendrovių kovos, skrydžiai į Helsinkį tapo dar labiau prieinami.

Helsinkio Oro uostai
  • Vantaa oro uostas HEL
  • Helsinki-Malmi oro uostas HEM