Pigiausi skrydžiai į Helsinkį iš artimų oro uostų

Turizmas Helsinkyje


Helsinkis yra miestas, garsėjantis ne tik įdomia, šiuolaikiška bei kontrastinga architektūra, bet ir iš ties dideliu jūros uostu. Kaip ir kiekvienoje sostinėje, taip pat ir Suomijos, čia kiekvienas žmogus atras ką pamatyti, ką aplankyti, pajus šalies gyvenimą. Nors pats miestas yra apsuptas gamtos, kultūrinis gyvenimas čia verda, todėl turizmas Helsinkyje klesti.

Turizmas Helsinkyje yra išvystytas gana plačiai. Tiek turizmo informacijos centrai, tiek susisiekimo, nakvynės, laisvalaikio sektoriai yra paruošti dideliems turistų srautams, kurie plūsta į Helsinkį.

Helsinkio turizmo centras maloniai suteiks jums visą pageidaujamą informaciją, kurios gali prireikti atostogaujant šiame mieste. Patyrę bei malonūs specialistai kalba ne tik suomių, bet ir anglų kalba, todėl susikalbėti neturėtų būti sunku.

Helsinkio turizmas yra išvystytas. Helsinkyje patogiausias keliauti yra viešuoju transportu. Miestas yra sudaręs galimybę turistams įsigyti viešojo transporto korteles ir važinėtis pigiau bei patogiau. Taupantiems – autobusai yra pats optimaliausias pasirinkimas, nes jie kainuoja žymiai mažiau nei tramvajai ar metro. Taip pat ši turisto kortelė galioja ir visiems ekskursijų autobusams, kurie važiuoja visus metus kiekvieną diena ir veža kortelės turėtojus visiškai nemokamai.

Turisto kortelė, atidarys daugelį durų ir pakvies nemokamai lankyti parodas, muziejus. Šis pasiūlymas galioja netgi apie 50 lankytinų objektų. Taip pat turisto kortelė galioja net kai kuriose parduotuvėse ar restoranuose ir suteikia tikrai nemažas nuolaidas.

Helsinkio turizmo kortelė – išties protingas pasirinkimas jei į šį miestą atvykstate daugiau nei vienai dienai ir ketinate pamatyti daug įdomių dalykų.

Turizmas Helsinkyje – dirba tam, kad jūsų atostogos būtų nepriekaištingos.

Helsinkio Oro uostai
  • Vantaa oro uostas HEL
  • Helsinki-Malmi oro uostas HEM