Pigiausi skrydžiai į Helsinkį iš artimų oro uostų

Savaitgalis Helsinkyje


Helsinkyje yra labai daug būdų jaukiai bei turiningai praleisti savaitgalį, tad čia veiklos susiras tiek jaunas, tiek senas. Suomijos sostinėje susipynusios kultūros bei suomių originalumas maloniai nustebins kiekviename žingsnyje.

Savaitgalio skrydis į Helsinkį paliks nuostabių prisiminimų!

Helsinkis kasmet sulaukia tūkstančių turistų iš viso pasaulio, atvykstančių į Suomijos sostinę, tiek atostogų, tiek verslo ar darbo vizitu. Savaitgalis Helsinkyje įtrauks į jaukų pramogų sūkurį, neleisiantį užmiršti laiko, praleisto šiame Skandinavijos mieste, kuris niekam nenusileidžia pramogų bei lankytinų taškų gausa.
Savaitgalis Helsinkyje pasiūlys pačių įvairiausių pramogų, nuo muziejų ir kitų lankytinų vietų lankymo iki naktinio siautulio klubuose, baruose ar alaus pub’uose.
Taip pat nederėtų užmiršti ir nemokamų renginių, vykstančių tiesiog gatvėse ar miesto skveruose, daug mugių, renginių ir pristatymų, kurie vyksta šiame mieste.
Skrydžių bendrovės planuodamos bilietų pasiūlymus pagalvoja apie tuos, kurie į Suomiją planuoja atvykti tik savaitgaliui.
Ilgasis savaitgalis Helsinkyje – prabėgs greitai, todėl neužmirškite fotoaparato ir įamžinkite įdomiausias savaitgalio akimirkas Suomijoje.

Helsinkio Oro uostai
  • Vantaa oro uostas HEL
  • Helsinki-Malmi oro uostas HEM