Pigiausi skrydžiai į Helsinkį iš artimų oro uostų

Palanga - Helsinkis


Helsinkis – Suomijos sostinė, kasmet pritraukiant tūkstančius turistų iš įvairių pasaulio šalių. Jeigu jus domina šio miesto lankytinos vietos, muziejai, naktiniai klubai, norite pavakarieniauti prabangiausiuose restoranuose arba tiesiog pasimėgauti jaukiu miesto šurmuliu – pirkite lėktuvo bilietus iki skrydžio pradžios likus keliems mėnesiams ir už juos mokėkite pigiau.

Palanga – Helsinkis lėktuvo bilietai

Bilietų kainos į Helsinkį visus metus išlieka daugiau ar mažiau panašios, išskyrus šventines gruodžio dienas, kai čia vyksta turistai arba gyvenantys užsieniečiai grįžta aplankyti savo gimtinės. Taip pat bilietai yra šiek tiek brangesni atostogų periodu – liepą bei rugpjūtį, kai miestas sulaukia didžiausio turistų skaičiaus iš viso pasaulio.
Bilietų kainos Palanga – Helsinkis taip pat yra gana brangios perkant juos likus vos kelioms dienoms prieš skrydį, kai keleiviai nebeturi kito pasirinkimo ir moka bet kokią kainą už galimybę lėktuvu pasiekti savo tikslą.

Skrydžiai Helsinkis – Palanga
Skrydžiai Palanga – Helsinkis ir Helsinkis – Palanga vykdomi kiekvieną savaitę. Skrydžių padaugėja vasaros sezonu ir šventinėmis gruodžio dienomis, kai turistai nori pamatyti kaip Suomijos sostinės gyventojai švenčia Kalėdas ir Naujuosius metus. Nusipirkite lėktuvo bilietus iki kelionės pradžios likus pusei metų ir už juos mokėkite mažiau, nei perkant likus kelioms dienoms iki skrydžio pradžios.

Linkime gero skrydžio ir malonių akimirkų Helsinkyje.

Helsinkio Oro uostai
  • Vantaa oro uostas HEL
  • Helsinki-Malmi oro uostas HEM