Pigiausi skrydžiai į Helsinkį iš artimų oro uostų

Kaunas - Helsinkis


Helsinkis – Suomijos sostinė, kasmet pritraukianti tūkstančius žmonių iš įvairių pasaulio šalių. Joje yra daug muziejų, bažnyčių, katedrų ir kitų architektūrinių stebuklų. Jeigu jus domina Helsinkio lankytinos vietos, norite pažinti suomių kultūrą bei tradicijas – rinkitės atostogas šiame mieste. Iš anksto pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais ir nuvykite į Helsinkį jums patogiu metu.

Skrydis Kaunas – Helsinkis
Pigus skrydis Kaunas – Helsinkis bus tuo atveju, jeigu lėktuvo bilietais pasirūpinsite iš anksto, iki skrydžio pradžios likus penkiems arba šešiems mėnesiams. Taip pat pigesni lėktuvo bilietai būna skrydžių bendrovėms paskelbus įvairias akcijas arba pateikus paskutinės minutės pasiūlymus. Nepraleiskite tokių pasiūlymų ir už bilietus mokėkite mažesnę kainą.

Galite rinktis net iš keleto skrydžių bendrovių, organizuojančių skrydžius:

  • Kaunas – Helsinkis Ryanair kelionių pasiūlymai
  • Kaunas – Helsinkis Wizzair kelionių pasiūlymai

Lėktuvas Kaunas – Helsinkis išskrenda iš pagrindinio Kauno oro uosto. Taip pat galite rinktis skrydžius iš Vilniaus arba Rygos oro uostų. Ryga nuo Lietuvos nėra labai nutolusi, tai tik kelios valandos važiuojant automobiliu, todėl jeigu nerandate pigių lėktuvo bilietų iš Lietuvos, jums reikiamu laiku, drąsiai rinkitės skrydį iš Latvijos sostinės Rygos.

Helsinkio Oro uostai
  • Vantaa oro uostas HEL
  • Helsinki-Malmi oro uostas HEM