Pigiausi skrydžiai į Helsinkį iš artimų oro uostų

Helsinkis - Vilnius


Jeigu atostogas planuojate praleisti turiningai ir įdomiai, rinkitės Suomijos sostinę. Helsinkyje yra daug lankytinų vietų, muziejų, naktinių klubų, parkų, teatrų ir kitų objektų, iš ties vertų dėmesio. Nepramirškite vos susiplanavę kelionę nusipirkti pigius lėktuvo bilietus ir aplankykite Helsinkį jums patogiu metu.

Helsinkis – Vilnius skrydžiai
Helsinkis – Vilnius skrydžiai yra gana dažni, vykdomi daugiau nei keletą kartų per savaitę, o daugeliu atveju net ir dažniau. Suomijos sostinė nuo Vilniaus nėra labai atitolus, todėl skrydis Helsinkis – Vilnius neprailgs ir labai greitai jūs jau galėsite mėgautis pasiektu tikslu svečioje šalyje.

Helsinkis – Vilnius tiesioginiai skrydžiai
Helsinkis – Vilnius tiesioginiai skrydžiai pastaruoju metu yra dažnas reiškinys mūsų oro uoste, tad skrendant be persėdimų kelionė bus dar malonesnė bei neprailgs. Jeigu nenorite gaišti laiko veltui, pasirūpinkite laisvalaikiu lėktuve: pasiimkite knygą, žurnalą ar nešiojamą kompiuterį. Lėktuvas Helsinkis – Vilnius pakyla iš pagrindinio Helsinkio oro uosto.

Galite rinktis net iš keleto skrydžių bendrovių, organizuojančių skrydžius:

  • Helsinkis – Vilnius Ryanair kelionių pasiūlymai
  • Helsinkis – Vilnius Wizzair kelionių pasiūlymai

Rinkitės bilietus Helsinkis – Vilnius ir ilgai lauktos atostogos ar dalykinė kelionė bus jūsų.
Pigiausi bilietai Helsinkis – Vilnius būna, dažniausiai, likus pusei metų iki skrydžio, todėl jei turite galimybę, susiplanuokite savo kelionę iš anksto.

Helsinkio Oro uostai
  • Vantaa oro uostas HEL
  • Helsinki-Malmi oro uostas HEM