Pigiausi skrydžiai į Helsinkį iš artimų oro uostų

Helsinkis - Pekinas


Pekinas – tai Kinijos Liaudies Respublikos sostinė. Į miestą kasmet atvyksta tūkstančiai žmonių iš įvairių pasaulio šalių, norinčių aplankyti įdomiausius Pekino lankomus objektus, pažinti kinų kultūrą, papročius, susipažinti su tradicijomis ir visapusiškai pažinti šį unikalų miestą. Tikriausiai patys populiariausi Helsinkis – Pekinas skrydžiai. Šiuos skrydžius žmonės renkasi norėdami vienų atostogų metu pažinti netgi du miestus, todėl prieš skrisdami įsigykite pigius lėktuvo bilietus ir aplankykite juos jums patogiu metu.

Helsinkis – Kinija lėktuvų bilietai

Helsinkis – Pekinas bilietai yra šiek tiek brangesni atostogų periodu – liepą bei rugpjūtį, kai miestai sulaukia didžiausio turistų skaičiaus iš viso pasaulio.
Bilietų kainos Helsinkis – Pekinas taip pat yra gana brangios perkant juos likus vos kelioms dienoms prieš skrydį, kai keleiviai nebeturi kito pasirinkimo ir moka bet kokią kainą už galimybę lėktuvu pasiekti savo tikslą.

Helsinkis – Kinija skrydžiai vykdomi kiekvieną savaitę. Skrydžių padaugėja vasaros sezonu, taip pat šventinėmis gruodžio dienomis, kai turistai keliauja po pasaulį, norėdami pamatyti kaip Kalėdas ir Naujuosius metus švenčia vis kita šalis.

Helsinkio Oro uostai
  • Vantaa oro uostas HEL
  • Helsinki-Malmi oro uostas HEM