Pigiausi skrydžiai į Helsinkį iš artimų oro uostų

Helsinkis - Niujorkas


Niujorkas – vienas didingiausių, labiausiai pašėlusių ir triukšmingiausių pasaulio miestų, į kurį kiekvieną dieną atvažiuoja žmonės iš tolimiausių pasaulio kraštų. Jeigu norite patirti kvapą gniaužiančių pramogų, turiningai ir aktyviai praleisti laisvalaikį, rinkitės kelionę į Niujorką per Helsinkį. Tokiu būdu vienos kelionės metu aplankysite ne tik Amerikos širdį, bet pažinsi ir Suomijos sostinę.

Helsinkis – Niujorkas bilietai
Bilietų kainos Helsinkis – Niujorkas visada bus pigesnės, jei juos įsigysite likus pusmečiui ar penkiems mėnesiams iki skrydžio. Tokiu būdu planuojamos atostogos leis sutaupyti ir daugiau išleisti atostogų metu.
Taip pat, bilietų kainos Helsinkis – Niujorkas pradžiugins mėgstančius atostogas ar visus, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių daug skraido, kai keletas pigių skrydžių bendrovių susipeša dėl pigiausios vardo ir skelbia neadekvačiai pigių bilietų pasiūlymus.

Helsinkis – Niujorkas skrydžiai
Helsinkis – Niujorkas ir Niujorkas – Helsinkis skrydžiai yra gana dažni, vykdomi daugiau nei keletą kartų per savaitę, o daugeliu atveju net ir dažniau. Helsinkis nuo Niujorko nėra labai atitolęs, todėl skrydis neprailgs ir labai greitai jūs jau galėsite mėgautis pasiektu tikslu svečioje šalyje.

Linkime gero skrydžio ir malonių akimirkų kelionės metu.

Helsinkio Oro uostai
  • Vantaa oro uostas HEL
  • Helsinki-Malmi oro uostas HEM