Pigiausi skrydžiai į Helsinkį iš artimų oro uostų

Helsinkis - Bankokas


Kiekvienais metais žmonės renkasi atostogas įvairiose pasaulio šalyse. Jeigu jūs dar nežinote, kurioje iš jų pasirinksite atostogas šiemet, norite laiką praleisti turiningai ir įdomiai, pamatyti dar niekur nematytų lankytinų vietų, įvairų kraštovaizdį, rinkitės kelionę ne vienoje, o netgi dvejose šalyse. Jeigu Helsinkis jūsų pagrindinė atostogų kryptis, tačiau po šio miesto norite pažinti kiek kitokią kultūrą, drąsiai galite rinktis skrydį Helsinkis – Bankokas.

Helsinkis – Bankokas skrydžiai

Helsinkis – Bankokas skrydžiai vykdomi kiekvieną savaitę, kartais net ir dar dažniau. Skrydžių padaugėja vasaros ir žiemos sezonais, ypač šventinėmis gruodžio dienomis. Ne vienas turistas renkasi užsienį Kalėdų ir Naujųjų metų laikotarpiu, norėdamas pažinti vietinių kultūrą ir tradicijas.

Pigūs Helsinkis – Bankokas bilietai

Pigūs lėktuvo bilietai iš Helsinkio į Bankoką būna skrydžių bendrovėms paskelbus įvairias akcijas arba pateikus paskutinės minutės pasiūlymus. Paskutinės minutės pasiūlymai – optimaliausias variantas spontaniškumo mėgėjams. Nepraleiskite tokių pasiūlymų ir pamatykite Bankoką dar pigiau.

Bankokas – Helsinkis lėktuvas išskrenda iš pagrindinio Bankoko oro uosto. Linkime gerų skrydžių ir malonių potyrių Helsinkyje bei Bankoke.

Helsinkio Oro uostai
  • Vantaa oro uostas HEL
  • Helsinki-Malmi oro uostas HEM