Pigiausi skrydžiai į Helsinkį iš artimų oro uostų

Bilietų kainos į Helsinkį


Helsinkis – Suomijos sostinė, į kurią kasmet atvyksta daug turistų, iš įvairių pasaulio šalių. Jinai žavi savo modernumu, taip pat istoriniu paveldu, unikaliais architektūriniais pastatais, lankytinomis vietomis ir kitais žymiais objektais. Helsinkio paprastumas ir ramybė tiesiog keri, todėl norėdami visa tai pajusti, turėtumėte nusipirkti pigius lėktuvo bilietus ir leistis į kelionę.

Skrydžio kainos į Helsinkį

Bilietų kainos į Helsinkį visus metus išlieka daugiau ar mažiau panašios, išskyrus šventines gruodžio dienas, kai čia vyksta turistai arba gyvenantys užsieniečiai grįžta aplankyti savo gimtinės. Taip pat bilietai yra šiek tiek brangesni atostogų periodu – liepą bei rugpjūtį, kai Helsinkis sulaukia didžiausio turistų skaičiaus iš viso pasaulio.
Bilietų kainos į Helsinkį taip pat yra gana brangios perkant juos likus vos kelioms dienoms prieš skrydį, kai keleiviai nebeturi kito pasirinkimo ir moka bet kokią kainą už galimybę lėktuvu pasiekti savo tikslą.

Skrydžio kainos į Helsinkį visada bus pigesnės, jei juos įsigysite likus pusmečiui ar penkiems mėnesiams iki skrydžio. Tokiu būdu planuojamos atostogos leis sutaupyti ir daugiau išleisti atostogų metu.
Taip pat, bilietų kainos į Helsinkį pradžiugins mėgstančius atostogas ar visus, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių daug skraido.

Planuokite savo keliones iš anksto ir nenusivilsite – pigūs bilietai bus jūsų kišenę, jeigu juos nusipirksite iki skrydžio pradžios likus pusei metų. Gero skrydžio!

Helsinkio Oro uostai
  • Vantaa oro uostas HEL
  • Helsinki-Malmi oro uostas HEM