Pigiausi skrydžiai į Helsinkį iš artimų oro uostų

Lėktuvų bilietai į Helsinkį


Helsinkis – Suomijos sostinė, kasmet pritraukianti tūkstančius turistų iš viso pasaulio. Jinai žavi ne tik savo gamtos grožiu, įdomiais architektūriniais statiniais, muziejais bei kitais lankytinais objektais, bet ir paprastumu bei jaukumu. Tai ne pompastiškas miestas, tačiau tikrai traukiantis savo aura ir išlaikyta suomiška dvasia. Planuodami kelionę į šį miestą, iš anksto pasirūpinkite, kad lėktuvo bilietai į Helsinkį kainuotų pigiau, o likusius pinigėlius galėtumėte išleisti Jus dominančioms pramogoms šiame mieste.

Užsisakyti lėktuvo bilietus į Helsinkį dar paprasčiau. Tai galite padaryti tiesiog internetu. Skrydžių kompanijos kiekvienam klientui siūlo puikią alternatyvą, kadangi net neišėję iš namų, galite susiplanuoti savo kelionę, nusipirkti bilietus ir džiaugtis artėjančiomis atostogomis.

Skrydžio bilietai į Helsinkį kainuos žymiai brangiau, jeigu juos pirksite iki skrydžio likus vos kelioms dienoms. Nebent, „pataikysite“ kai skrydžio bendrovė pasiūlys iš ties geras sąlygas, ir bilietus į Helsinkį parduos su didele akcija ar nuolaida.

Domina lėktuvo bilietai į Helsinkį ir atgal į Lietuvą? Suomijos sostinę galite pasiekti iš Jums patogių lokacijų: Vilniaus, Kauno, Palangos bei Rygos Tai iš ties puikus pasiūlymas žmonėms, gyvenantiems šiuose miestuose arba jų apylinkėse. Skrydžių bendrovės tikrai pasistengė, kad žmonės keliautų ne tik pigiau, greičiau, bet ir žymiai patogiau.

Lėktuvų bilietai į Helsinkį užsakomi paprastai – vos keleto mygtukų paspaudimu. Apie tai plačiau galite pasidomėti skrydžių bendrovės, kurioje norite nusipirkti bilietus internetiniame tinklalapyje arba paskambinti telefonu, kuris nurodytas kontaktuose.

Helsinkio Oro uostai
  • Vantaa oro uostas HEL
  • Helsinki-Malmi oro uostas HEM