Pigiausi skrydžiai į Helsinkį iš artimų oro uostų

Helsinkio metro


Helsinkis yra unikalus Suomijos miestas, kasmet pritraukiantis tūkstančius žmonių iš įvairių pasaulio šalių. Turistai Helsinkyje apsistoja norėdami ne tik susipažinti su suomių tradicijomis ir kultūra, bet ir pažinti patį miestą visapusiškai. Jeigu jus domina lankytinos vietos Helsinkyje, susiplanuokite kelionę iš anksto ir nusipirkite pigius lėktuvo bilietus. Geriausias būdas, norint pasiekti įvairiausius lankytinus objektus Suomijos sostinėje – viešasis transportas.

Viešasis transportas Helsinkyje

Helsinkyje patogiausia keliauti viešuoju transportu. Tai ne tik patogu, greita, tačiau ir paprasta. Turistai, pirmą kartą viešintys mieste ir jo nepažinodami drąsiai gali rinktis tramvajus, autobusus, traukinius bei metro. Turistų tarpe autobusai yra vienas populiariausių keliavimo būdų, tačiau daugelis renkasi ir Helsinkio metro, su kuriuo lankytinos vietos pasiekiamos greitai, be jokių trukdžių.

Helsinkio metro

Helsinkio metro – optimaliausias sprendimas žmonėms, norintiems iš taško A patekti į tašką B greitai, patogiai. Pasirinkę metro sistemą Helsinkyje, būsite garantuoti, kad nereikės stovėti kamščiuose, taip pat, kad kelionė truks labai trumpai, o jums reikiamas vietas pasieksite greitai. Helsinkio metro jungia centrą su rytine miesto dalimi, todėl galimybė patekti į jums reikiamas lankytinas vietas tik padidėja.

Helsinkio Oro uostai
  • Vantaa oro uostas HEL
  • Helsinki-Malmi oro uostas HEM