Pigiausi skrydžiai į Helsinkį iš artimų oro uostų

Darbas Helsinkyje


Helsinkis – Suomijos sostinė, į kurią kasmet suplūsta žmonės iš įvairių pasaulio šalių. Jie šalį renkasi norėdami ne tik susipažinti, bet ir kurį laiką joje pagyvena. Yra tikrai nemaža dalis turistų, kurie įsimyli suomių kultūrą, jiems patinka vietinių žmonių tradicijos, pats miestas, jo lankytinos vietos, todėl pasirenka šalį nuolatiniai gyvenamajai vietai.

Darbas Helsinkyje vasarą

Darbo galimybės Helsinkyje vasarą yra tikrai nemažos. Dažniausiai tik keliems mėnesiams atvažiuoti pasiryžta abiturientai, studentai arba ką tik mokslus pabaigę žmonės, kurie nori naujų iššūkių, naujos patirties. Helsinkio mieste darbas yra įvairus, kaip ir kitose pasaulio šalyse, todėl jeigu neturite daug patirties, galite bandyti darbintis viešbučiuose, baruose, restoranuose ar kitose vietose, kuriose vasaros metu padidėja turistų srautai.

Darbas Helsinkyje suaugusiems taip pat yra siūlomas. Mieste, kaip ir visame pasaulyje, trūksta savo darbą išmanančių specialistų, profesionalų, kurie su mielu noru priimami dirbti į tarptautines įmones ir atnešti joms pelną. Jeigu esate savo srities specialistas, susirasti darbą neturėtų būti sunku.

Prieš keliaudami į Helsinkį, būtinai išmokite suomių kalbą, bent susipažinkite su ja, kad mieste jaustumėtės geriau, galėtumėte susikalbėti su vietiniais žmonėmis, kurie nemoka tarptautinės anglų kalbos.

Helsinkio Oro uostai
  • Vantaa oro uostas HEL
  • Helsinki-Malmi oro uostas HEM