Pigiausi skrydžiai į Helsinkį iš artimų oro uostų

Apie Helsinkį


Helsinkis – Suomijos sostinė, kuri kiekvieną lankytoją žavi savo įdomiais lankytinais objektais, muziejais, statulomis, išskirtine architektūra, paprastumu, bet tuo pačiu ir jaukumu. Gamtos grožis šiame mieste priverčia aiktelėti kiekvieną. Niekam neturėtų kilti klausimo „ką pamatyti Helsinkyje“, ką jame nuveikti, nes tai miestas, kuriame ieškoti pramogų visai nereikia.

Planuojate atostogas, verslo kelionę ar galvojate apie tai, kaip nestandartiškai praleisti savaitgalį? Jums padės pagrindinė, naudinga informacija apie Helsinkį bei atmintinė, ką turėtumėte žinoti keliaudami į Suomijos sostinę.

Įdomūs faktai apie Helsinkį:

  • Helsinkio mieste yra įsikūręs baseinas šunims;
  • Helsinkyje stovi žymioji Havis Amanda undinės statula, simbolizuojanti Helsinkio atgimimą;
  • Šaltojo karo metu, visi amerikiečių filmai, kuriuose vaizduodavo Sankt Peterburgą, buvo kuriami Helsinkyje, kadangi abu miestai turėjo labai panašią architektūrą.

Išsamesnius faktus apie Helsinkį bei dar platesnę, naudingą informaciją ką veikti Helsinkyje ir panašiai, rasite Helsinkio turizmo tinklalapyje: http://www.visithelsinki.fi/en

Prieš lankydamiesi Suomijoje, pasistenkite surinkti kuo daugiau informacijos apie Helsinkį – atostogos ar verslo kelionėtaps maloni, suteiks gerų įspūdžių ir padės išvengti nesusipratimų.

Helsinkio Oro uostai
  • Vantaa oro uostas HEL
  • Helsinki-Malmi oro uostas HEM